مجموعه ایران پریز شما را به خرید بهترین محصولات کلید پریز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کلید و پریز ایران الکتریک مدل شمس به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

کلید و پریز ایران الکتریک سری استاندارد  B.S کلید و پریز ایران الکتریک مدل شمسفروش صادراتی کلید و پریز های ایران الکتریک به عراقسفارش صادرتی کلید و پریز ایران الکتریک به صورت آنلاین
پریز برق مدل شمس ایران الکتریک

کلید و پریز ایران الکتریک در تولید کلید و پریز های صادراتی سابقه درخشانی دارد. مدل شمس ایران الکتریک از مدل های پر طرفدار و با کیفیت از محصولات صادراتی این شرکت است. ایران پریز سفارشات صادراتی شما را به عهده می گیرد.

پریز برق مدل شمس ایران الکتریک

در امر فروش کالاهای کلید و پریز ایران الکتریک، بحث صادرات به کشورهای همسایه مطرح است. محدودیتی که اعمال می شود و تنها امکان صادر به کشورهای همسایه وجود دارد این است که در تجهیزات برقی و ولتاژ برق مصرف در دیگر کشورها با ایران و همسایه ها تفاوت هایی وجود دارد. اما چگونگی فروش و عرضه این محصولات، در ادامه این مقاله مطرح می شود.

علاوه بر این برای تولید کلید و پریز و تجهیزات برقی برخی استاندارد ها وجود دارد که با یکی از آنها آشنا خواهیم شد. کلید و پریز های ایران الکتریک، از لحاظ تنوع در مدل و رنگ و جنس قابل مقایسه با رقبای خارجی خود هستند. یکی از این مدل ها، مدل شمس است که به معرفی آن خواهیم پرداخت. در نهایت شیوه های سفارش آنلاین برای صادرات را بررسی می کنیم.

کلید و پریز ایران الکتریک سری استاندارد  B.S

ضرورت وجود امنیت و اطمینان در خصوص وسایل برقی بر کسی پوشیده نیست، این امر در زمینه تجهیزات و کالاهای برقی مانند کلید و پریز نیز لازم است. در همین راستا کلید و پریز ایران الکتریک، همواره در تولیداتش با در نظر گرفتن برخی استاندارد ها مانند استاندارد B.S   سعی بر برقرار سازی امنیت در تولیداتش کرده است. در این بخش با استاندارد مذکور بیشتر آشنا خواهیم شد.

سرآغاز این استاندارد به سال ۱۹۸۷ و در زمان ایجاد مرکز Commercial ComputerSecurityCenter و نیز به وجود آمدن قسمت Industry (DTI) UK Department of Trade and بر می گردد. این استاندارد دو هدف مهم دارد. اولین آن تعیین برخی ویژگی های بین المللی در جهت بررسی اندازه امنیت ابزارآلات ساخته شده و دومین هدف مهم کمک رسانی به مصرف کنندگان بود. با توجه به مطالب گفته شده داشتن استاندارد مذکور برای وسایل مربوط به برق کشی لازم و ضروری است.

سوکت TV مدل شمس ایران الکتریک
سوکت تلویزیون ایران الکتریک مدل شمس

کلید و پریز ایران الکتریک مدل شمس

کلید و پریز ایران الکتریک مدل شمس، بخاطر داشتن استاندارد بی اس، قابلیت فراهم کردن ملزومات بازارهای درونی و بیرونی را دارد. مدل شمس دارای محصولات زیر است.

  1. کلید یک پل: برای کنترل جریان یک لامپ در محیط کاربرد دارد.
  2. کلید دو پل: این کلید ها امکان کنترل دو لامپ با فاصله از هم و در یک مکان را ایجاد می کند.
  3. کلید سه پل: تحت کنترل قرار دادن ۳ لامپ همزمان
  4. کلید چهار پل: این کلید ها معمولا این قابلیت را ایجاد می کنند که دو یا چند لامپ را در دوجای مختلف و توسط کلید های متعدد کنترل کنید.
  5. پریز برق سه شاخه: امروزه دو شاخه شارژر اغلب تلفن های همراه به شکل سه شاخه می باشد. که نیاز به تبدیل دارد. اما با نصب این نوع از پریزها نیاز به تبدیل از بین می رود.
  6. سوکت های کت ۴ و کت ۶ در یک قاب
  7. فیش آنتن تلویزیون
  8. کلید دو راهه ۴۵ آمپری
کلید 4 پل ایران الکتریک مدل شمس
کلید شمس ۴ پل ایران الکتریک

فروش صادراتی کلید و پریز های ایران الکتریک به عراق

برای صادرات کلید و پریز ایران الکتریک به عراق، باید برخی نکات را دانسته و رعایت کنید. برای انجام صادرات به کشور همسایه گفته شده باید با انداره و  روش تجارت در این کشور آشنا شد. کشورهای مختلفی محصولات خود را به کشور عراق صادر می کنند اما در امر کلید و پریز و تجهیزات برقی، تنها دریافت محصول از کشورهای همسایه مجاز است. آگاهی نداشتن تولیدکننده ها و نیز صادرکننده ها در زمینه قانون های گمرکی مابین ایران و عراق، باعث می شود که برخی مشکلات و ضرر و زیان ها را شخص متحمل شود.

جهت پیشگیری از مسایل این چنینی، بهتر است که از راهنمایی های یک شخص متخصص در این زمینه استفاده کرد. ایران پریز، با توجه به برنامه ریزی های دقیقی که برای امر صادرات در نظر گرفته، در خصوص تمامی این مسائل تدابیری اندیشیده است. و تمامی قانون های مربوط به صادرات کالا به عراق را به خوبی می داند. به همین خاطر می توان به جرات گفت که در امر فروش صادراتی کلید و پریز ایران الکتریک به کشور عراق بسیار موفق می باشد.

کلید دو راه ایران الکتریک مدل شمس
کلید و پریز های صادراتی به عراق ایران الکتریک

سفارش صادرتی کلید و پریز ایران الکتریک به صورت آنلاین

با مراجعه به سایت ایران پریز، امکان سفارشات عمده نیز وجود دارد. این سفارشات ممکن است در جهت صادرات کلید و پریز ایران الکتریک باشد. روش تعریف شده برای خرید عمده و یا ثبت سفارش جهت صادرات کالا در سایت ایران پریز بسیار ساده می باشد.

کافیست کاربران فقط اطلاعات خواسته شده را در بخش مربوطه وارد کنند تا کارشناس سایت با آنها تماس گرفته و سفارش آنها را با ریز جزئیات بیشتر و ارائه راهنمایی های لازم ثبت کرده و سپس اقدام به ارسال آن نمایند. پیش از اقدام به سفارش می توانید با دانلود و مطالعه کاتالوگ محصولات کلید و پریز ایران الکتریک، تمامی کالا ها را با جزئیات و حتی مشاهده تصاویر با کیفیت ببینید و با اطلاعاتی کامل اقدام به خرید کنید. شایان ذکر است که محصولات دارای دسته بندی و مدل های متنوع فراوانی است.

مدیریت ایران پریز

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران پریز شما را به خرید بهترین محصولات کلید پریزدعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید