مجموعه ایران پریز شما را به خرید بهترین محصولات کلید پریز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش عمده کلید و پریز لوکس هتلی با بهترین قیمت و کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

اولین مرکز آنلاین پخش عمده کلید و پریز  توزیع کننده کلید و پریز های ایران الکتریک  پخش عمده کلید و پریز های مناسب هتل ها، رستوران ها و سالن های همایشایران پریز بهترین قیمت پخش کلید و پریز را تضمین می کند  

پخش عمده کلید و پریز به صورت اینترنتی در سایت ایران پریز به بهرتین قیمت و کیفیت محصولات دلند و ایران الکتریک به منظور جلب رضایت شما مشتریان عزیز امکان پذیر شده است.

پخش عمده کلید و پریز سیستما و دیاموند

دیگر لازم نیست به دنبال آدرس بازار کلید و پریز تهران باشید، ایران پریز به عنوان مرکز پخش عمده کلید و پریز این امکان را فراهم کرده تا تمامی مشتریان از سرتاسر ایران قادر به خرید بهترین و با کیفیت ترین کلید و پریزهای ایرانی باشند. این سایت به عنوان اولین مرکز آنلاین پخش کلید و پریز شناخته می شود. این توزیع کننده کلید و پریزهای ایران الکتریک، این محصولات را در سایت www.iranpiriz.ir  عرضه می کند.

ایران پریز علاوه بر پخش عمده کلید و پریز به شکل عادی و مورد استفاده همگان، در زمینه تامین و عرضه کلید و پریزهای مناسب برای هتل ها و رستوران های نیز فعال می باشد. در ادامه با این مدل کلید و پریزها بیشتر آشنا خواهیم شد. در نهایت می توان گفت که ایران پریز به عنوان یک نمایندگی فروش کلید و پریز، بهترین قیمت ممکن برای پخش کلید و پریز را تضمین می کند.

اولین مرکز آنلاین پخش عمده کلید و پریز  

ایران پریز به عنوان اولین نمایندگی پخش عمده کلید و پریز به صورت آنلاین، ارائه کننده انواع محصولات ایرانی مانند کلید و پریزهای ایران الکتریک، دلند و… با تنوع بالای محصولات در خدمت مشتریان خود می باشد. در این مرکز فروش علاوه بر امر فروش خدمات دیگری در راستای افزایش اطلاعات کاربران در زمینه کلید و پریز هم صورت می گیرد. از جمله این خدمات می توان به مقالات موجود در سایت که با موضوعات متنوع و به صورت آنلاین بدون نیاز به دانلود در دسترس هستند اشاره کرد.

همچنین کاتالوگ معرفی محصولات که در این سایت به صورت دسته بندی شده موجود می باشد نیز بسیار مفید و کاربردی بوده و اطلاعات جامعی در خصوص مشخصات فنی و رنگ و جنس محصولات را در اختیار کاربران قرار می دهد. ایران پریز که در واقع مسئولیت پخش عمده کلید و پریز ایرانی را برعهده دارد، به عنوان نمایندگی کلید و پریز دلند نیز شناخته می شود.

پخش کلید و پریز های ایران الکتریک

توزیع کننده کلید و پریز های ایران الکتریک  

بازرگانی پخش عمده کلید و پریز ایران پریز ارائه کننده انواع محصولات برند فضل الکتریک با نام تجاری ایران الکتریک می باشد. محصولات این شرکت به شرح زیر است.

ایران پریز در چند سری محصولات خود را ارائه کرده است که عبارتند از:

 1. ایران
 2. لوکس
 3. ماژولار
 4. فضل

که هر یک از این دسته بندی ها خود دارای محصولات مختلفی هستند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

محصولات مربوط به سری ایران:

 • ایران ۲۰۰۸
 • ایران ۲۰۰۹
 • الیزه و الیزه روکار
 • برلیان

محصولات مربوط به دسته بندی لوکس:

 • برلیان چرم
 • برلیان کریستال
 • برلیان متال
 • سیستما متال
 • دیاموند کریستال
 • برلیان آرکا
 • برلیان فلورا
 • برلیان پارما
 • برلیان کلاسیک
پخش عمده کلید و پریز های لوکس
کلید و پریز های سری لوکس ایران الکتریک

محصولات سری ماژولار در واقع به کلید و پریزهایی اشاره دارد که به عنوان مثال بیش از پنج کلید در یک قاب در کنار هم قرار دارند. که به آن ماژولار گفته می شود. بازار پخش عمده کلید و پریز سری ماژولار اغلب ادارات و یا ساختمان های تجاری می باشند.

علاوه محصولات مذکور، ایران الکتریک تولیدکننده مدل شمس نیز می باشد، که در ساخت این مدل از استاندارد B.S استفاده شده است. ایران پریز تمامی محصولات نام برده را توزیع می کند بعلاوه اینها، برخی تجهیزات جانبی مانند نگهدارنده گوشی در حین شارژ و انواع سه راهی و چند راهی و… را نیز عرضه می کند.

کلید و پریز های فضل مدل شمس
کلید و پریز های مدل شمس ( صادراتی )

پخش عمده کلید و پریز های مناسب هتل ها، رستوران ها و سالن های همایش

پخش عمده کلید و پریز مناسب برای مکان هایی همانند هتل ها، رستوران ها و یا سالن های همایش که با توجه به نوع بنا، نیاز به مدل های خاصی از کلید و پریز مثل مدل سیستما و دیاموند سیستما دارند. در سایت ایران پریز صورت می گیرد.

<a href=کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما بژ” class=”wp-image-2825″ width=”536″ height=”403″/>
کلید و پریز های مدل سیستما

در این قسمت به تشریح این دو مدل می پردازیم.

 1. ویژگی ها و دسته بندی های مدل سیستما:  محصولات این مدل در دسته بندی هایی به شرح زیر ارائه می شوند. که برخی از آنها را تشریح می کنیم.
 2. مکانیزم سیستما: در این دسته بندی در واقع اغلب محصولاتی مانند سوکت شبکه، پریز های ۲٫۵ آمپری، فضا پرکن، بالانسر، انواع مختلف فیش، دیمر روشنایی، دیمر فن، زنگ، چشم های الکترونیکی با درجه های چرخش متنوع و…. قرار دارد.
 3. شاسی: در دسته بندی شاسی شاهد قاب هایی با نام های ام ۲، ام ۳، ام ۴ و ام ۷ می باشیم که برای تجمیع تعدادی کلید و یا پریز در کنار هم کاربرد دارند.
 4. قوطی: می توان گفت قوطی ها محل قرارگیری شاسی می باشند. که با توجه به نوع شاسی ها نامگذاری شده اند.
 5. قاب دور: که با توجه به مدل شاسی تعیین می شود.
 6. رنگ قاب رویه و رنگ میانی و دکمه : هر دو مربوط به رنگ بندی تجهیزات هستند.

برای خرید از مرکز پخش عمده کلید و پریز ایران پریز، باید ابتدا نیاز ساختمان مورد نظر به طور دقیق سنجیده شود و سپس با توجه به آن اقدام به خرید نوع مناسب نمایید.

از دیگر مدل های کلید و پریز های ایران الکتریک با ویژگی های مشابه مدل دیاموند سیستما سات که  این مدل نیز دارای تمامی دسته بندی های مذکور می باشد.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند سیستما
کلید و پریز مدل دیاموند سیستما ایران الکتریک

ایران پریز بهترین قیمت پخش کلید و پریز را تضمین می کند  

نمایندگی پخش عمده کلید و پریز معمولا باید مناسب ترین قیمت ممکن را برای مشتریان در نظر بگیرد. این امریست که ایران پریز به شدت به آن توجه دارد و حتی بهترین قیمت پخش کلید و پریز را تضمین می کند. علت این اطمینان خاطر در نظر گرفتن عوامل تاثیرگذار بر قیمت می باشد. بر همین اساس می توان گفت قیمت کلید و پریز لوکس در ایران پریز با توجه به کیفیت بالای کالا، بسیار به صرفه است. عواملی که ایران پریز در قیمت گذاری خود لحاظ می کند تا محصولات را با قیمتی مناسب ارائه کند، به شرح زیر است:

 • فروش عمده: بدین وسیله، مسئولیت یافتن بازار فروش، وصول وجوه، حمل و نقل و… از عهده تولیدکننده برداشته می شود، در نتیجه قیمت مناسبی را تنها با توجه به هزینه مواد اولیه و ساخت محصول در نظر می گیرد. و ایران پریز به عنوان مرکز پخش عمده کلید و پریز می تواند با حداقل حاشیه سود ممکن، کالا را به فروش برساند.
 • قیمت گذاری رقابتی: قیمت گذاری رقابتی عبارت است از بررسی قیمت و کیفیت محصولات رقبا و تعیین قیمتی مناسب با توجه به آنها.
 • فروش آنلاین: در فروش آنلاین هزینه برخی مسائل مانند تبلیغات نسبتا پایین تر است. علاوه بر این یک فروشنده آنلاین پل بین مصرف کننده و تولیدکننده است، در نتیجه نیاز به هزینه های انبار و انبارداری ندارد. و به طبع این امر قیمت محصولات ارائه شده آنلاین مناسب است.

با توجه به موارد گفته شده صراحتا می توان گفت که قیمت کلید و پریز در مرکز پخش کلید و پریز ایران پریز، نسبت به قیمت کلید و پریز در لاله زار مناسب تر است.

مدیریت ایران پریز

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران پریز شما را به خرید بهترین محصولات کلید پریزدعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید