گروه بازرگانی ایران پریز

گروه بازرگانی ایران پریز نخستین مرکز اینترنتی است که به صورت عمده و به طور مستقیم و بی واسطه تمامی محصولات شرکت های دلند الکتریک، فضل الکتریک و دنا الکتریک ایرانیان را با قیمت کاملا رقابتی از طریق سایت www.iranpiriz.ir در سرتاسر کشور عرضه و پخش می نماید. ایران پریز با بهره گیری از تجربه، تخصص و داشتن حس مسئولیت پذیری و تعهد سعی داشته ضمن عرضه محصولات با کیفیت منطبق بر تکنولوژی روز دنیا و ارائه بهترین قیمت، در جلب رضایت مشتریان خود موفق باشد.در ایران پریز باور ما بر این است که تنها راه جلب نظر و رضایت مشتریان بالا بردن سطح کیفی مبتنی بر فن آوری روز دنیا است.لذا در همین راستا، تکریم مشتری و بهبود در کیفیت ارائه خدمات سرلوحه و اعتقاد همیشگی ایران پریز است.
 

شرکت صنایع فضل الکتریک

کلید یک پل فضل الکتریک مدل برلیان چرم
مجتمع عظیم فضل الکتریک با نام تجاری ایران الکتریک پیشگام در صنعت کلید وپریز در سال 1361 با هدف بهره گیری از دانش روز با طراحی و تولید انواع کلیـد و پریز خانگی  و صنعتی احداث گردید. محصــولات خـود را با رعــایت بالاتـــرین اصـــول و موازیــن ایمنــی و زیست محیطـی طبـق استانــدارد ملـی ایـــران و بکارگیـری سیستـم های تضمیـن کیفیـت در راستـای تأمیـن نیــاز مشتـریان تولیـد و به بـازارهای داخلـی و خارجـی عرضــه می نمـاید. که در این راستا روند رو به رشد صـادرات این شرکت در صنعت کلیـد و پریـز در کنار تولید کنندگان بنام خارجی موجب افتخار برای خانواده ایران الکتریک می باشـد

شرکت صنایع دلند الکتریک

شرکت صنایع دلند الکتریک تولید کننده انواع کلید و پریز توکار و روکار در مدلها و رنگهای مختلف در سال 1361 تأسیس شد. در حال حاضر این شرکت با استفاده از مدیران کارآمد و با تجربه در طراحی، ساخت و نوآوری  و با استفاده از بهترین مواد اولیه توانسته سهم بیشتر بازار ایران را به خود اختصاص دهد. همچنین دارای آزمایشگاه همکار در کلید و پریز و قطعات هم ردیف می باشد و ضمناً دارای گواهینامه های Iso 9001 : 2008 و Iso 14001 : 2004  و  Iso 10002 : 2004  و Iso 10004 : 2012 می باشد.  این شرکت در سال 1394 مجددا به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری انتخاب شد.

شرکت دنا الکتریک ایرانیان

این مجموعه با نام شرکت دنا الكتريك ايرانيان و به مدیریت در تاریخ 1395 به بهره برداری رسیده است. این مجموعه پیشگام و پیشتاز در زمینه تولید کلیدهای مینیاتوری و محافظ جان، فن های هواکش خانگی ، چراغ های سقفی ال ای دی و …. است. دنا الکتریک مفتخر است که با تولید محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد های روز دنیا باعث خودکفایی کشور و عدم نیاز به واردات کالاهای مشابه از کشور های دیگر شده است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کلید و پریز دلند الکتریکفروش عمده تمامی محصولات شرکت دلند الکتریک با بهترین قیمتسفارشیموجودتماس بگیرید
کلید و پریز ایران الکتریک ( فضل الکتریک )فروش عمده تمامی محصولات شرکت ایران الکتریک با بهترین قیمتسفارشیموجودتماس بگیرید
کلید های مینیاتوری دنا الکتریکفروش عمده تمامی محصولات شرکت دنا الکتریک با بهترین قیمتسفارشیموجودتماس بگیرید
لوگوی مجموعه ایران پریز

مدیر فروش

09196924290

دفتر فروش

09196924290

025-36649323

ما را دنبال کنید

ویدئوی محصولات - بازرگانی ایران پریز
Call Now Buttonتماس بگیرید